Treceți la conținutul principal

13 cu noroc! New winner! :)

    Hey!  Astazi e 13 si chiar daca mi-e teama doar de vineri 13 (chiar am motive), vad ca pentru unii inseamna ghinion. Am trecut 48 de ore de la alegerea castigatorului la primul meu giveaway si nu am primit niciun semn. In acest caz, ma vad nevoita sa aleg alta fata. Si oare cine sa fie decat Ella?  :)

   Ella, am impresia ca acest premiu vrea neaparat la tine! Ai fost de 2 ori foarte aproape de el, iata ca acum chiar poate fi al tau! Trebuie sa ma contactezi in 48 de ore, altfel iar ma vad nevoita sa aleg! Si chiar nu mai vreau asta :).


  Vreau sa anunt oficial ca expedierea premiului se va face cu intarziere, trebuia sa pun in aceasta dimineata coletul, insa datorita faptului ca am ales din nou nu am cum sa ajung in timp util. Sper ca nu va fi o problema :(


Voua va e frica de 13, pisica neagra & stuff?






Kissez!

Comentarii

  1. Imi pare rau ca nu am participat si eu, poate aveam noroc :) Mie 13 imi poarta intodeauna noroc (sunt nascuta intr-o vineri 13), iar astazi e ziua mea norocoasa din an, ziua mea de nastere!

    RăspundețiȘtergere
  2. la multi ani!!
    imi pare rau ca nu ai participat, insa in curand urmeaza un nou concurs :)

    RăspundețiȘtergere
  3. felicitari castigatoarei sa se bucure de premiu .

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. sper sa raspunda si sa se bucure :)

      Ștergere
    2. Wow...asta da surpriza :) Multumesc ! Ma bucur foarte mult, mai ales ca n-am avut niciodata produse Balea ...nu stiu unde sa le caut la mine in oras ..hm... Cartea am citit-o de doua ori, nu o am, o luam de la biblioteca . Diana Slavu si prietena ei, Ilinca..mi-au facut multe zile frumoase :) Iubesc cartea asta . Multumesc .. Imi pare rau ca fata care a castigat nu se poate bucura de premiu ..

      Ștergere
    3. huuuh! slava domnului ca ai aparut, ca deja aveam emotii :)) tot am stat pe blog sa vad daca dai un semn de viata:)) asa stau de 3 zile:)))))


      felicitari!!!! si astept datele pe adresa mea de mail.

      Ștergere
    4. :) Nici nu stii ce surpriza placuta am avut ... sa deschid calculatorul, apoi blogul tau si sa vad ca am castigat ... Am o zi mai frumoasa acum, ca vremea de afara nu ma ajuta deloc :p Multumesc :)

      Ștergere
    5. ma bucur mult! eu sunt bucuroasa de bucuria ta! :)

      Ștergere
  4. Luandu-ma dupa ziua oribila care am avut-o incep sa cred si eu in superstitii si cred ca ma feresc de aici inainte de 13! :)

    RăspundețiȘtergere
  5. eu pe 13 sunt nascuta,niciodata nu mi-a purtat ghinion...Alina.

    RăspundețiȘtergere
  6. off ce rau imi pare,daca nu mai pot adauga pe nimeni in blogroll e cam greu sa tin evidenta:(

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. si mie imi pare sincer rau :(
      dar, lasa, ca mai organizez si alte concursuri :)

      Ștergere

Trimiteți un comentariu