Treceți la conținutul principal

Ce-am mai primit eu saptamana aceasta

   Hello! In ultima saptamana nu mi-am mai cumparat nimic, cu exceptia dischetelor demachiante de la Lidl, care sunt si acum preferatele mele, ma multumesc, mai ales ca folosesc aproape intotdeauna doar rimel (3,3 lei). Am scris despre ele aici. In schimb, am primit o oja Farmasi, numarul 76 pe care o s-o vedeti mai bine intr-un NOTD si o crema Nivea q10. Oja nu este genul meu, dar o s-o testez. Cremele Nivea mi-au facut multe probleme, dar aceasta este destul de ok, am mai furat cate putin din ea de la mama, acum cativa ani, cand o folosea si nu mi-a cauzat probleme. Am s-o folosesc acum constant ca sa-i pot face si review.





Kissez!

Comentarii

  1. Si eu folosesc aceleasi dischete ;))
    Spor la testat. :D

    RăspundețiȘtergere
  2. Si mie imi plac aceste dishetele demachiante :D . Sa le folosesti cu placere :*

    RăspundețiȘtergere
  3. Astept notd,e chiar draguta nuanta:*

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. nu ma reprezinta, din pacate. sa vad ce-mi inspira pe unghii.

      Ștergere
  4. Nici eu nu ma impac prea bine cu cremele de la Nivea! Ce e drept pe aceasta nu am incercat-o! Daca nu ma insel am si eu o oja farmasi cam aceeasi culoare, o folosesc destul de rar, insa o folosesc...da bine in colectia de oje( e singura oja mov pe care o am!)

    te-am pupat!

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. eu nu obisnuiesc sa folosesc mov, cel mult lila, dar foarte rar.
      :*

      Ștergere
  5. Si mie imi plac dischetele alea de la Lidl, pentru ca au marginile prinse si nu se desfac atunci cand le folosesc, cum fac altele...

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. exact! mi se par bine lucrate si cred ca sunt la a 5-a tura :))

      Ștergere
  6. Si eu folosesc tot dischetele Lidl,si imi place si oja mult :X

    SandraB.ro

    RăspundețiȘtergere
  7. Si eu tot dischetele acelea le folosesc!
    Nu se scamoseaza nici daca incerc sa indepartez oja cu sclipici. Si ce sa mai spunem de pret, care este fantastic!

    RăspundețiȘtergere
  8. Nu stiu dar mie nu imi plac dischetele astea....mi se pare tocmai din contra ca se scamoseaza, is prea aspre pentru piele, prea subtiri...raman la cele de la DM Ebelin.

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. exact ieri mi-am luat alt pachet si am constatat ca sunt mai aspre :(
      sper sa-si revina, mie chiar imi placeau :((.

      Ștergere

Trimiteți un comentariu