Treceți la conținutul principal

Candy NOTD

   Hello! De vreo 6 saptamani am purtat in continuu albastru pe unghii si am decis ca am nevoie de o schimbare. Desi toamna si-a facut simtita prezenta, caldura de la amiaza ma face sa vreau sa port culori tari, asa ca am scos de la naftalina doua dintre ojele mele favorite, Farmasi 33 si Farmasi 24( care de acum s-a ingrosat teribil si va fi folosita eventual la modele) si mi-am facut o manichiura cu bombonici :)).




   Din 10 poze, le-am putut alege doar pe acestea doua, insa, nefiind nimic spectaculos, cred ca se observa destul de bine ;).




Kissez!


Comentarii

  1. Arata bine, bine combinatia ta. Imi plac degetelele tale de pianista, ale mele sunt mai butucanoase. ;))

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. mersi! cred ca n-ai vazut degete butucanoase de ti le insulti asa :)).

      Ștergere
  2. Cat imi place aceea mai deschisa, o sa o caut si eu!

    RăspundețiȘtergere
  3. Sunt dragute rau :X Chiar arata ca niste bombonici :))

    RăspundețiȘtergere
  4. Chiar ca bombonici. :) Imi place forma unghiilor tale.

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. mersi, am trecut prin multe forme pana la asta, dar am observat ca asa se exfoliaza cel mai putin :).

      Ștergere
  5. Ce dulci sunt! Imi plac unghiutele tale, eu reusesc sa mi le tin tot intr-o forma rahitica.. :))

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. thanks! eu nu le pot taia prea scurte din cauza ca am pielite pe interior si sunt si ele mai mari din form.

      Ștergere
  6. Chiar sunt frumoase ojele. Imi place si bratara.

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. bratara e de la miniprix si a costat caraghios de putin. eu o ador :)).

      Ștergere
  7. Ce nuante frumoase, arata tare bine :)

    RăspundețiȘtergere
  8. sunt dragute, nu am aceste nuante de la farmasi si am o gramada de oje de la ei , te-am pupat :*

    RăspundețiȘtergere
  9. Aderez la parerea lui bydee :)
    Imi plac degetele tale.
    Pupicei

    RăspundețiȘtergere
  10. Foarte bine arata. Eu am purtat oja mint aproape in fiecare zi :P Mi-ai amintit ca mai am si vreo 7 nuante de roz :))

    RăspundețiȘtergere
  11. Sunt foarte frumoase culorile si ai si forma unghiilor faina! Pup.

    RăspundețiȘtergere

Trimiteți un comentariu