Treceți la conținutul principal

Favoritele lunii octombrie

   Hey! A mai trecut o luna, am descoperit alte produse si am alte favorite, desi sunt putine la numar.



- luna aceasta am folosit aproape obsesiv gelurile Senses Lagoon si Serenity. Mai am in fiecare cam pentru trei utilizari.
- lotiunea de corp Herbagen despre care v-am scris aici
- ojele Gabrini Matte Nails de aici si aici
- crema de fata La Roche Posay Hydraphase intense rich, nu e ideala pentru mine, insa e mai buna decat ceea ce foloseam inainte. Va urma si un review.




Kissez!

Comentarii

  1. Trebuie sa facem un grup numit " Innebuniti dupa geluri de dus - anonimi" :)
    Eu in aceasta luna am fost harnicuta si am terminat 2 geluri de dus,dar mi-am revenit si am comandat 2 de la avon ca tot le lauda lumea :)
    Esti pupacita

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. aham :))
      eu m-am abtinut eroic de la a comanda luna aceasta :))
      :*

      Ștergere
  2. oja aia mov e superba... parca esti zan gheturilor cu ea :) ma faci sa o caut si eu, desi in principiu nu sunt fan oja mata

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. uite ca nu m-am gandit la interpretarea asta, dar cred ca ai dreptate :)
      nici eu nu vroiam sa aud de ele...

      Ștergere
  3. Cred ca voi merge si eu sa caut aceste oje mate, arata excelent. :)
    De gelurile de dus nu mai spun nimic, nu am voie. ;))

    RăspundețiȘtergere
  4. si eu iubesc gelul de dus serenity

    RăspundețiȘtergere
  5. Gelul de dus lagoon imi place si mie tare, l-am avut de 2 ori :)

    RăspundețiȘtergere
  6. cum deja am spus, oja mata mov e superba ♥ Deja se termina 2 geluri din colectie :d

    RăspundețiȘtergere
  7. Eu sunt innebunita dupa gelurile de dus, trebuie sa am un stoc neaparat in caz de vine sfarsitul lumii :))

    RăspundețiȘtergere
  8. lotiunea de corp Herbagen,mi-am cumparat-o si eu si este si printre favoritele mele.dupa prima folosire,mi-a lasat o impresie buna.ai avut dreptate in review.
    Alina.

    RăspundețiȘtergere
  9. nu am incercat nimic din ce ai avut tu :-<

    RăspundețiȘtergere

Trimiteți un comentariu