Treceți la conținutul principal

Cadou de la Mos!

   Salut! De data asta Mosu' a stiut ca sunt in project pan si cred ca i-a fost mila de mine, asa ca mi-a adus si el cate ceva :)
-spray Cien (costa 4,5 lei)
-unt de corp cu masline si aroma de floare de portocal (25 lei)
-omuletzul de zapada e bonus! :))

De abia astept sa le folosesc si sa le fac review!






Kissez!

Comentarii

  1. Am avut impresia ca e Dove!
    suna bine "floare de portocal".
    astept si review-urile
    :*

    RăspundețiȘtergere
  2. Faci review si la omuletzul de zapadaaaa, daaa? :))

    RăspundețiȘtergere
  3. Ce simpatic e omuletul! Mi-a facut pofta de cioco!!!



    Sunt curioasa cum este deodorantul Cien! Abia astept review-ul tau!

    RăspundețiȘtergere
  4. Sprayul acela l-am luat si eu acum 2 seri din Lidl. Ramasese la casa, neplatit de cel de dinainte si mi-a plauct cum miroase si stiam de la tine ca ai incredere in multe de la Lidl si l-am luat. Daca mirosul e pe masura eficientei atunci am ales bine si ieftin

    RăspundețiȘtergere
  5. meg, miroase chiar mai bine decat suna :)

    friday, bineinteles :)))

    aurora, si eu sunt curioasa rau!

    minnie, asa e!si mie mi-a placut foarte mult mirosul. ma bucur ca mi-ai luat in considerare parerile :)

    iulia, ms frumos!

    RăspundețiȘtergere

Trimiteți un comentariu