Treceți la conținutul principal

Craciun fericit! :)

   Hello! Iata ca am ajuns la un nou Craciun ;).  Sper ca il petreceti cu multa voie buna, ca ati primit cadouri frumoase si ca ati impartit la randul vostru daruri inspirate.

  Eu am mancat din toate cate putin, am facut cateva bucurii, am primit lucrusoare foarte faine si aseara m-am uitat la Sunetul muzicii impreuna cu familia mea. L-am vazut, cred, de vreo 8 ori, dar inca imi place mult si a fost chiar super sa-l revad :). Voi ce-ati facut in seara de Ajun?

  Si daca tot va ziceam ca am primit cadouri faine, azi va arat noua mea cana si noul meu ornament pentru brad :)). M-au amuzat la culme!! :))
 Iar pe mini-craciunita o am in casa de vreo doua saptamani :). A trebuit s-o pozez si pe ea.


  Craciun fericit! :)



Kissez!

Comentarii

  1. Craciun fericit!Imi place cana ta in forma de Mos Craciun si decoratiunea!Am si eu Craciunita:!

    RăspundețiȘtergere
  2. dar chiar sunt dragute! sa le stapanesti sanatoasa!
    Fie ca Nasterea Domnului sa va lumineze sufletele si casa, sa aveti parte de sanatate, belsug si fericire!
    Craciun Fericit!
    Alina.

    RăspundețiȘtergere
  3. Craciun fericit! Si eu am o Craciunita, dar am mutat-o in ceva mai mare, pentru ca incepuse sa se ofileasca :D

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. mersi. si noi ne gandeam s-o mutam, dar la anu' :). pare ca deocamdata e multumita de spatiul acordat.

      Ștergere
  4. O canuta exact ca a ta am primit si eu :))
    Craciun fericit! :*

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. ne-am potrivit la fix! sunt foarte tari canile astea :)).

      mersi.

      Ștergere
  5. Craciun Fericit!

    Te invit la un concurs, daca iti face placere! :)
    http://colouring-the-seasons.blogspot.ro/2013/12/hello-hello-ce-mai-faceti-voi-sper-ca.html

    RăspundețiȘtergere
  6. Ce frumoase sunt! :D Aseara am stat acasa si m-am uitat la stapanul inelelor si azi am facut acelasi lucru. :D Au inceput sa imi placa filmele de o vreme... iar pe-asta l-am vazut de o gramada ori si tot nu ma satur.
    Sarbatori frumoase in continuare! :*

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. eu nu prea sunt cu filmele, dar unele chiar imi plac :).

      mersiiii! :)

      Ștergere
  7. Tare draguta cana! Si ornamentul pentru brad e intradevar amuzant :D

    RăspundețiȘtergere
  8. Craciun fericit ...ce a mai ramas din el :)
    Ajunul il petrec intotdeauna cu familia, langa brad, desfacut cadouri , poze, ceva bun de mancat si de baut :)

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. mersi cu intarziere :)).

      mai, noi nu ne-am pozat! :))) acuma imi dau seama...

      Ștergere
  9. Dragalase foc sunt cana si ornamentul!
    Craciunita sa-ti aduca maxima bucurie si noroc!

    Sarbatori fericite in continuare!
    Pupicei!

    Ilda
    Lavender Thoughts

    RăspundețiȘtergere
  10. Foarte faina cana ta, sa bei multe ceaiuri aromate in ea :)
    Eu o sa-ti urez Un An Nou Fericit! (daca n-am apucat sa-ti urez Craciun Fericit)
    Si chiar daca suna banal sa stii ca-ti doresc din suflet un an bun, cu impliniri, cu liniste, dar si cu aventuri frumoase, calatorii, carti bune si nu in ultimul rand sa descoperi noi arome de ceaiuri, de parfumuri si de ...geluri de dus;)
    Si-ti mai doresc si anul care vine energie, inspiratie si timp pentru blog!

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. :)) mersi frumos si iti doresc si eu un an cat se poate de bun!

      la mine, daca e cu geluri, inseamna ca va fi bine :)))))

      Ștergere
  11. cat de draguta e cana :)
    Si eu in perioada asta orice folosesc ( cani, tavi, farfurioare ) trebuie sa fie cu mosi, oameni de zapada :)) :*

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. eu nu prea am, ca-mi ocupa spatiu si-mi trebuie multifunctionale :)). dar sunt fff dragute :).

      Ștergere

Trimiteți un comentariu